У ніч на 31 жовтня у більшості країн світу відзначається найстрашніше свято року – Хелловін. Останні роки воно стало доволі традиційним в Україні, і хоч деякі люди вважають його несумісним з українськими звичаями та традиціями, все ж учні Роменського ВПУ приєдналися до проведення свята та створили для себе день «страшної радості».
З метою ознайомлення молоді з традиціями відзначення свята Хелловіну, на першому поверсі навчального закладу учні підготували виставку виробів до свята, створених в різних техніках та стилістиках. Звичайно, головним атрибутом виставки став гарбуз. Також учні представили композиції із паперу «Летюча миша», «Літаючі вампіри» та тематичну страву «Смачні павучки».
![Фото 1. 02.11.2017](/news/02.11.2017/001.jpg)
![Фото 2. 02.11.2017](/news/02.11.2017/002.jpg)
![Фото 3. 02.11.2017](/news/02.11.2017/003.jpg)
![Фото 4. 02.11.2017](/news/02.11.2017/004.jpg)
![Фото 5. 02.11.2017](/news/02.11.2017/005.jpg)
![Фото 6. 02.11.2017](/news/02.11.2017/006.jpg)
![Фото 7. 02.11.2017](/news/02.11.2017/007.jpg)
![Фото 8. 02.11.2017](/news/02.11.2017/008.jpg)
![Фото 9. 02.11.2017](/news/02.11.2017/009.jpg)
![Фото 10. 02.11.2017](/news/02.11.2017/010.jpg)
![Фото 11. 02.11.2017](/news/02.11.2017/011.jpg)
Ввечері пройшла дискотека. Учні, перевдягнуті у різноманітні костюми – від чортенят і вампірчиків, до чудових красунь та неперевершених дів, танцювали та веселилися в колі своїх друзів та одногрупників. Химерні образи учнів одночасно вражали та лякали, адже кожен учасник свята підійшов до створення свого образу з почуттям смаку, втіливши в життя оригінальні та креативні ідеї.
![Фото 12. 02.11.2017](/news/02.11.2017/012.jpg)
![Фото 13. 02.11.2017](/news/02.11.2017/013.jpg)
![Фото 14. 02.11.2017](/news/02.11.2017/014.jpg)
![Фото 15. 02.11.2017](/news/02.11.2017/015.jpg)
![Фото 16. 02.11.2017](/news/02.11.2017/016.jpg)
Під час дискотеки молодь брала участь у різноманітних розважальних конкурсах, таких як «Пантоміма» та «Мумія».
![Фото 17. 02.11.2017](/news/02.11.2017/017.jpg)
![Фото 18. 02.11.2017](/news/02.11.2017/018.jpg)
![Фото 19. 02.11.2017](/news/02.11.2017/019.jpg)
На завершення свята було оголошено результати конкурсу на кращий костюм та грим.
У результаті, найкращі костюми створили: І місце – Юля Шумейко (гр. КК-1), ІІ місце – Юля Петренко (гр. К-1), ІІІ місце – Аліна Зленко (гр. ПП-1).
![Фото 20. 02.11.2017](/news/02.11.2017/020.jpg)
Кращий грим та макіяж вийшов у таких учнів: І місце – Діана Пироганич (гр. Ел-2), ІІ місце розділи між собою Євген Харченко та Михайло Тернавський (учні гр. МШП-1), ІІІ місце – Юлія Дерев’яненко (гр. КК-1).
![Фото 21. 02.11.2017](/news/02.11.2017/021.jpg)
Переможці отримали грошові винагороди, які приготував для них батьківський комітет Роменського ВПУ.