У рамках Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України «Козацька наснага» в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов перший етап змагань.
![Фото 1. 28.10.2017](/news/28.10.2017/001.jpg)
Метою ігор є організації змістовного дозвілля, що спрямовано на формування в учнів фізичного, соціального та духовного здоров`я, вдосконалення фізичної та психічної підготовки, ведення активного способу життя та професійної діяльності, підвищення соціальної активності та залучення учнів до занять фізичною культурою, пропаганда здорового способу життя.
![Фото 2. 28.10.2017](/news/28.10.2017/002.jpg)
У змаганнях взяли участь дві команди «Козаки» і «Борці».
У програмі змагань були наступні види «Привітання», «Втеча полоненого з неволі», «Сильніша рука (армспорт)», «Підтягування у висі», «Поштовх гирі», «Підніми козака», «Боротьба на пасках» та «Перетягування канату». Також були конкурси і для вболівальників.
![Фото 4. 28.10.2017](/news/28.10.2017/004.jpg)
![Фото 5. 28.10.2017](/news/28.10.2017/005.jpg)
![Фото 6. 28.10.2017](/news/28.10.2017/006.jpg)
![Фото 7. 28.10.2017](/news/28.10.2017/007.jpg)
![Фото 8. 28.10.2017](/news/28.10.2017/008.jpg)
![Фото 9. 28.10.2017](/news/28.10.2017/009.jpg)
![Фото 10. 28.10.2017](/news/28.10.2017/010.jpg)
![Фото 11. 28.10.2017](/news/28.10.2017/011.jpg)
![Фото 12. 28.10.2017](/news/28.10.2017/012.jpg)
![Фото 13. 28.10.2017](/news/28.10.2017/013.jpg)
![Фото 14. 28.10.2017](/news/28.10.2017/014.jpg)
![Фото 15. 28.10.2017](/news/28.10.2017/015.jpg)
![Фото 16. 28.10.2017](/news/28.10.2017/016.jpg)
![Фото 17. 28.10.2017](/news/28.10.2017/017.jpg)
![Фото 18. 28.10.2017](/news/28.10.2017/018.jpg)
Оцінювало змагання журі, у складі члена Учнівської ради ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Аліни Покась, практичного психолога Надії Радчук, голови батьківського комітету Людмили Салій, викладача навчального закладу В’ячеслава Бурноса.
![Фото 3. 28.10.2017](/news/28.10.2017/003.jpg)
Змагання пройшли в радісній, дружній та веселій атмосфері.
![Фото 19. 28.10.2017](/news/28.10.2017/019.jpg)
У результаті змагань перемогла команда «Козаки».
![Фото 20. 28.10.2017](/news/28.10.2017/020.jpg)
![Фото 22. 28.10.2017](/news/28.10.2017/022.jpg)
Всі учасники змагань були нагороджені солодкими подарунками та призами, які підготував батьківський комітет Роменського ВПУ.
![Фото 21. 28.10.2017](/news/28.10.2017/021.jpg)