24 жовтня на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка.
![Фото 1. 25.10.2017](/news/25.10.2017/001.jpg)
Заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Гулак звернулася до учнів з деякими оголошеннями.
![Фото 2. 25.10.2017](/news/25.10.2017/002.jpg)
14, 15, 16 листопада пройде загальноучилищний конкурс «У пошуках нових зірок», у якому можуть взяти участь учні, які мають вокальні, хореографічні, декламаторські, акторські здібності.
26 жовтня 2017 року о 14.40 в спортивній залі училища будуть проводитися змагання серед учнів «Козацька наснага», де юнаки мають проявити свої спортивні здібності, силу духу, згуртованість, командний дух.
Крім того, цього тижня будуть проходити змагання з настільного тенісу, тож всі бажаючі можуть взяти активну участь.