17 жовтня 2017 року на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка, на якій зібралися учнівський та педагогічний колективи навчального закладу.
![Фото 1. 17.10.2017](/news/17.10.2017/001.jpg)
![Фото 2. 17.10.2017](/news/17.10.2017/002.jpg)
Говорили про головне – перехід на осінньо-зимовий період. Опалення було включено ще минулого тижня, кабінети та лабораторії вже нагрілися, тож в училищі доволі тепло.
Директор Роменського ВПУ звернувся до всіх присутніх з проханням, щоб ті повідомляли, якщо у кабінетах буде прохолодно, і запевнив, що питання відразу ж вирішать.
![Фото 3. 17.10.2017](/news/17.10.2017/003.jpg)
У зв’язку з включенням опалення, у навчальному закладі почала працювати роздягальня, а отже учні училища повинні здавати свої речі.