10 жовтня у Роменському ВПУ стартував VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка. Творчий конкурс, до якого долучаються шанувальники Великого Кобзаря, сприяє ще ширшій популяризації невмирущого Тарасового Слова, піднесенню престижу української мови та літератури, вихованню в молоді гордості за свій народ та свою країну. А ще участь у змаганні дає можливість талановитим учням заявити про свій хист до літературної творчості на високому рівні.
Відкриття конкурсу відбулося на урочистій лінійці. З напутнім словом до учнів звернувся директор училища Павло Помаран, побажав учням творчого натхнення та перемог, а педагогам терпіння, радості та задоволення від успіхів конкурсантів.
![Фото 5. 15.10.2017](/news/15.10.2017/005.jpg)
Проведення мовно-літературних конкурсів має свої особливості. Саме на них детально зупинилась викладач української мови Світлана Яцменко.
![Фото 6. 15.10.2017](/news/15.10.2017/006.jpg)
Зауважимо, що Роменщина добре знана своїми літературними традиціями, тут засяяли таланти багатьох відомих митців, відвідував наш край і Тарас Григорович Шевченко. Училищна родина теж пишається здобутками Всеукраїнського рівня конкурсу, де Некроєнко Анна здобула перемогу і стала Президентським стипендіатом.
![Фото 3. 15.10.2017](/news/15.10.2017/003.jpg)
![Фото 2. 15.10.2017](/news/15.10.2017/002.jpg)
![Фото 4. 15.10.2017](/news/15.10.2017/004.jpg)
Відтак, немає сумнівів що мовно-літературне змагання талановитої молоді Роменського ВПУ пройде в справжній творчій атмосфері й запалить нові яскраві зірки переможців.