4 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли батьківські збори учнів першого курсу.
Згідно порядку денного було розглянуто такі питання: Організація навчально-виховного процесу в училищі; Адаптація учнів першого курсу до нових умов навчання; Робота батьківського комітету.
Перед батьками виступив директор училища Павло Помаран. Він зупинився у своїй доповіді на загальних питаннях функціонування навчального закладу та звернув увагу батьків на прийнятті нового закону України «Про освіту».
![Фото 1. 07.10.2017](/news/07.10.2017/001.jpg)
Питань проведення виховних заходів в училищі, проживання в гуртожитку, харчування учнів, дотримання правил внутрішнього розпорядку в навчальному закладі, порушення дисципліни, отримання пільг учнями із малозабезпечених та багатодітних сімей торкнулася заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Гулак.
![Фото 2. 07.10.2017](/news/07.10.2017/002.jpg)
Заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Рукавичка закликала батьків спільними зусиллями зробити навчання учнів кращим, надати можливість їм стати всебічно розвинутими, отримати необхідні знання та навички.
![Фото 3. 07.10.2017](/news/07.10.2017/003.jpg)
Про проходження виробничої практики та закріплення теоретичних знань на практиці розповіла заступник директора з навчально-виробничої роботи Надія Міщенко, яка також звернула увагу на питанні дотримання техніки безпеки в навчальному закладі під час уроків та вдома.
![Фото 4. 07.10.2017](/news/07.10.2017/004.jpg)
Про діяльність батьківського комітету, який є неодмінною складовою кожного навчального закладу, зазначила голова батьківського комітету Людмила Салій.
![Фото 5. 07.10.2017](/news/07.10.2017/005.jpg)
Про аналіз проведеного анкетування першокурсників поінформувала практичний психолог Роменського ВПУ Надія Радчук, яка також, у разі виникнення будь-яких проблем, закликала звертатися до психологічної служби навчального закладу. Нагадаємо, що в училищі працює скринька довіри та телефон довіри психологічної служби: 097-10-10-981.
![Фото 6. 07.10.2017](/news/07.10.2017/006.jpg)
На всі запитання батьків були надані чіткі та змістовні відповіді. А проблемні питання, які виникли, будуть розглянуті та вирішені.
Після загальних зборів батьки мали змогу поспілкуватися з класними керівниками та майстрами виробничого навчання своїй дітей і детальніше обговорити питання, що стосуються окремо кожної групи.