Чергова загальноучилищна лінійка відбулася 3 жовтня 2017 року на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Вкотре, працівники та учні училища отримували щирі слова вдячності та подяки за свою активну діяльність.
![Фото 1. 03.10.2017](/news/03.10.2017/001.jpg)
![Фото 2. 03.10.2017](/news/03.10.2017/002.jpg)
Про обрання учня Роменського ВПУ Руслана Овчаренка Президентом обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Сумщини оголосив директор училища Павло Помаран, який побажав юнакові успіхів у всіх починаннях та реалізації задуманих планів.
![Фото 3. 03.10.2017](/news/03.10.2017/003.jpg)
Заступник директора з навчально-методичної роботи Тетяна Рукавичка привітала зі святом Дня працівника освіти педагогічних працівників, побажавши їм міцного здоров’я, сімейного благополуччя та невичерпних творчих сил. За досягнуті успіхи у справі навчання та виховання кваліфікованих робітників, активну участь у підготовці матеріально-технічної бази до навчального року та з нагоди Дня працівника освіти грамотою були відзначені майстри виробничого навчання: Божко Катерина Іванівна та Богомол Сергій Олександрович. Подяку за підготовку переможців загальноучилищних змагань у 2016-2017 навчальному році та з нагоди Дня працівника освіти вручили викладачу фізичного виховання Савченку Віктору Олексійовичу.
![Фото 4. 03.10.2017](/news/03.10.2017/004.jpg)
![Фото 5. 03.10.2017](/news/03.10.2017/005.jpg)
![Фото 6. 03.10.2017](/news/03.10.2017/006.jpg)
![Фото 7. 03.10.2017](/news/03.10.2017/007.jpg)
Практичний психолог навчального закладу Надія Радчук оголосила про проведення батьківських зборів учнів І курсів, які пройдуть 4 жовтня в актовій залі училища.
![Фото 8. 03.10.2017](/news/03.10.2017/008.jpg)