Щороку у другу суботу вересня всі українці відзначають День фізичної культури і спорту України.
З нагоди свята в місті Ромни було проведено безліч різноманітних спортивних заходів та змагань.
Учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяли активну участь у спортивних заходах та показали хороші результати.
8 вересня на стадіоні спортивного комплексу ім. В.Окіпного відбулись змагання з легкої атлетики серед навчальних закладів міста, у яких взяло участь більше 180 учнів.
![Фото 1. 10.09.2017](/news/10.09.2017/001.jpg)
![Фото 2. 10.09.2017](/news/10.09.2017/002.jpg)
![Фото 3. 10.09.2017](/news/10.09.2017/003.jpg)
За результатами легкоатлетичної естафети, серед команд вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації, команда Роменського ВПУ посіла ІІ місце.
Цього ж дня на спортивному майданчику училища відбулись змагання з міні-футболу серед команд Роменських коледжів КНЕУ, СНАУ та ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Після напруженої боротьби команда училища зайняла почесне ІІІ місце.
![Фото 5. 10.09.2017](/news/10.09.2017/005.jpg)
![Фото 6. 10.09.2017](/news/10.09.2017/006.jpg)
![Фото 4. 10.09.2017](/news/10.09.2017/004.jpg)
![Фото 7. 10.09.2017](/news/10.09.2017/007.jpg)
![Фото 8. 10.09.2017](/news/10.09.2017/008.jpg)
![Фото 9. 10.09.2017](/news/10.09.2017/009.jpg)
Завершився День фізичної культури і спорту України урочистостями, що пройшли в міському Будинку культури, де щирі вітання та побажання міцного здоров’я, мирного неба, успіхів у справі розвитку фізичної культури і спорту, примноження спортивної слави нашого міста отримали викладачі фізичної культури навчальних закладів, тренери, ветерани спорту. За активну участь у спортивному житті міста, особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, пропаганду різноманітних видів спорту, якісну підготовку спортсменів до 25-х міських спортивних ігор, підготовку спортсменів високих спортивних розрядів та з нагоди професійного свята - Дня фізичної культури і спорту, кращі з кращих були нагороджені грамотами виконавчого комітету Роменської міської ради, грамотами відділу молоді та спорту, відділу освіти та цінними призами.
![Фото 10. 10.09.2017](/news/10.09.2017/010.jpg)
![Фото 11. 10.09.2017](/news/10.09.2017/011.jpg)
![Фото 12. 10.09.2017](/news/10.09.2017/012.jpg)
Відділ молоді та спорту виконавчого комітету Роменської міської ради щиро дякує директору ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павлу Помарану за надану допомогу в організації та проведенні заходів.