Незважаючи на несприятливу погоду учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» не порушили чудову традицію, а зібралися у новому навчальному році на загальноучилищну лінійку, яка традиційно проходить щовівторка на подвір’ї навчального закладу.
![Фото 1. 05.09.2017](/news/05.09.2017/001.jpg)
![Фото 2. 05.09.2017](/news/05.09.2017/002.jpg)
![Фото 3. 05.09.2017](/news/05.09.2017/003.jpg)
Привітав з початком нового 2017-2018 навчального року присутніх директор Роменського ВПУ Павло Помаран, побажавши успіхів та гарних знань.
![Фото 4. 05.09.2017](/news/05.09.2017/004.jpg)
Про початок роботи гуртків та спортивних секцій повідомила присутніх заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Гулак. Вона також звернула увагу на дотримання учнями правил поведінки в навчальному закладі та на його території, й правил проживання мешканцями гуртожитку. З 11 вересня для мешканців гуртожитку будуть проводити ранкову зарядку.
![Фото 5. 05.09.2017](/news/05.09.2017/005.jpg)