Наприкінці серпня вся Україна відзначає державне свято - День Незалежності України. Цьогоріч це вже 26 річниця незалежності та суверенності держави.
З нагоди Дня Незалежності України в місті Ромни пройшло безліч заходів та акцій. Приєдналися до проведення заходів і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ».
Розпочалися святкування мітингом, що пройшов у підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченка. Привітав усіх присутніх очільник міста та вручив відзнаки Президента України за гуманітарну участь в антитерористичній операції волонтерам, а також два ордени «Лицарський Хрест Добровольця» учасникам АТО за проявлену мужність та хоробрість. До пам’ятника видатному українському митцю лягли численні квіти та вінки.
![Фото 7. 29.08.2017](/news/29.08.2017/007.jpg)
![Фото 8. 29.08.2017](/news/29.08.2017/008.jpg)
![Фото 9. 29.08.2017](/news/29.08.2017/009.jpg)
Учнівський та педагогічний колективи училища також взяли участь у щорічній акції «Вишивана моя Україна» і разом з усіма бажаючими пройшлися святковою ходою в традиційному українському одязі – вишиванці. Молодь та громада міста крокувала центральною вулицею Ромен, прославляючи та возвеличуючи нашу неньку Україну. Вже кілька років поспіль незмінним атрибутом свята є вишите панно в символічних синьо-жовтих кольорах зі словами «Боже, Україну збережи! Нескорена нація» та українські рушники з надписом «Слава Україні! Героям Слава», які молодь навчального закладу несе з гордістю в серці, очолюючи колону.
![Фото 1. 29.08.2017](/news/29.08.2017/001.jpg)
![Фото 2. 29.08.2017](/news/29.08.2017/002.jpg)
![Фото 3. 29.08.2017](/news/29.08.2017/003.jpg)
![Фото 4. 29.08.2017](/news/29.08.2017/004.jpg)
![Фото 5. 29.08.2017](/news/29.08.2017/005.jpg)
![Фото 6. 29.08.2017](/news/29.08.2017/006.jpg)