З нагоди святкування Дня Прапора, що відзначається 23 серпня, у сквері біля міськвиконкому пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.
Участь у заході взяли: керівництво міста та району, депутати, члени виконавчого комітету, представники політичних партій та громадських організацій, працівники підприємств, установ міста, молодь.
До заходу приєдналися і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ», вшанувавши державну символіку та багатовікову історію українського державотворення.
Під звуки гімну та патріотичні слова «Ще не вмерла Україна» Державний Прапор - один із трьох офіційних державних символів, було урочисто піднято вгору.
![Фото 1. 28.08.2017](/news/28.08.2017/001.jpg)
![Фото 2. 28.08.2017](/news/28.08.2017/002.jpg)