Активно нині працює приймальна комісія ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де кожен бажаючий вступити до навчального закладу має змогу подати всі необхідні документи та більше дізнатися про обрану професію.
![Фото 16. 28.06.2017](/news/28.06.2017/016.jpg)
У приймальній комісії розміщений стенд «Інформаційний куточок абітурієнта», де вступники та їхні батьки можуть ознайомитися з правилами прийому, переліком професій, документів, які необхідно подати для вступу. Викладачами училища створені інформаційні папки з кожної професії, які дають змогу абітурієнтам більш детальніше ознайомитися з тією чи іншою професією. Секретар приймальної комісії проводить бесіди із вступниками з питань вибору професії, умов навчання.
![Фото 3. 28.06.2017](/news/28.06.2017/003.jpg)
![Фото 12. 28.06.2017](/news/28.06.2017/012.jpg)
![Фото 13. 28.06.2017](/news/28.06.2017/013.jpg)
![Фото 14. 28.06.2017](/news/28.06.2017/014.jpg)
![Фото 15. 28.06.2017](/news/28.06.2017/015.jpg)
Ознайомитися з досягненнями Роменського ВПУ можна, переглянувши виставку творчих робіт учнів.
![Фото 4. 28.06.2017](/news/28.06.2017/004.jpg)
![Фото 5. 28.06.2017](/news/28.06.2017/005.jpg)
![Фото 6. 28.06.2017](/news/28.06.2017/006.jpg)
![Фото 7. 28.06.2017](/news/28.06.2017/007.jpg)
![Фото 8. 28.06.2017](/news/28.06.2017/008.jpg)
![Фото 9. 28.06.2017](/news/28.06.2017/009.jpg)
![Фото 10. 28.06.2017](/news/28.06.2017/010.jpg)
![Фото 11. 28.06.2017](/news/28.06.2017/011.jpg)
Для комплектування училища на 2017-2018 навчальний рік залучені всі працівники. Для координування профорієнтаційної роботи кожного місяця проводяться наради з профорієнтації, де працівники училища доповідають про свою роботу, діляться проблемами та успіхами.
Працює приймальна комісія з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 17-00 год., обідня перерва з 12-00 до 13-00 год.
Нагадуємо, що Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище» продовжує набір учнів на підготовку фахівців за такими професіями:
- на основі базової загальної середньої освіти (9 класів): слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник; муляр, штукатур, лицювальник-плиточник; кухар, кондитер; продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів.
- на базі повної загальної середньої освіти (11 класів): електрогазозварник, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; кухар; електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин, монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування.
Навчання здійснюється за кошти держбюджету. Вступ без сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання. Після закінчення навчання видається атестат про повну загальну середню освіту та диплом кваліфікованого робітника.
![Фото 1. 28.06.2017](/news/28.06.2017/001.jpg)
![Фото 2. 28.06.2017](/news/28.06.2017/002.jpg)