12 червня до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітав виконавчий директор ресурсного центру розвитку громадських організацій «ГУРТ» Богдан Маслич.
У ході зустрічі Богдан Маслич ознайомився з навчально-практичним центром із підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, що нещодавно був відкритий на базі навчального закладу. Оглянув сучасну техніку та обладнання, які будуть використовуватися у ході теоретичної та практичної підготовки учнів. Було обговорено питання подальшої співпраці.
![Фото 1. 13.06.2017](/news/13.06.2017/001.jpg)
![Фото 2. 13.06.2017](/news/13.06.2017/002.jpg)