Педагогічний колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вміє не лише успішно працювати, а й гарно відпочивати. Нещодавно працівники училища відвідали історичну пам’ятку - гетьманську столицю м. Батурин.
Своєю величністю вразили палац останнього гетьмана лівобережної України Кирила Розумовського, а також реконструйована цитадель козацьких часів. Не залишилися без уваги велика колекція заповідника, в якому зберігається більше 15 тис. експонатів козацького періоду.
![Фото 1.Батурин width=](/news/05.07.2012/001.jpg)
Колектив Роменського ВПУ біля палацу Кирила Розумовського.
Чарівна природа, гарний настрій сприяли активному відпочинку всіх учасників екскурсії.
![Фото 3.Батурин width=](/news/05.07.2012/003.jpg)
Під час екскурсії.
![Фото 2.Батурин width=](/news/05.07.2012/002.jpg)
Колектив Роменського ВПУ біля Батуринської фортеці.