25 травня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов збір обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумської області. До навчального закладу з’їхалися 21 лідер з усієї області аби підвести підсумки роботи за 2016-2017 навчальний рік.
![Фото 1. 27.05.2017](/news/27.05.2017/001.jpg)
![Фото 2. 27.05.2017](/news/27.05.2017/002.jpg)
![Фото 3. 27.05.2017](/news/27.05.2017/003.jpg)
Розпочалося зібрання з оформлення символічного вінка дружби, на якому активісти розмістили різнокольорові квітки з написами про головні риси сучасного лідера.
![Фото 4. 27.05.2017](/news/27.05.2017/004.jpg)
![Фото 5. 27.05.2017](/news/27.05.2017/005.jpg)
![Фото 6. 27.05.2017](/news/27.05.2017/006.jpg)
![Фото 7. 27.05.2017](/news/27.05.2017/007.jpg)
![Фото 8. 27.05.2017](/news/27.05.2017/008.jpg)
![Фото 23. 27.05.2017](/news/27.05.2017/023.jpg)
Відкрив збір директор ДПНТЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран, який побажав учасникам зібрання нових знайомств та незабутніх вражень, реалізації задуманих планів та проектів.
![Фото 10. 27.05.2017](/news/27.05.2017/010.jpg)
![Фото 11. 27.05.2017](/news/27.05.2017/011.jpg)
З питанням «Про виконання Плану роботи ОРЛУС ПТНЗ Сумщини» виступила Президент обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумщини Олександра Стрижевська.
![Фото 9. 27.05.2017](/news/27.05.2017/009.jpg)
Про упровадження програми «Поділись своїм теплом» у навчальних закладах Північного та Центрального округів розповіли Дівіченко Олександр – ДПТНЗ «Шосткинське ВПУ» та Інькова Олена – ДПТНЗ «Конотопський професійний ліцей».
![Фото 13. 27.05.2017](/news/27.05.2017/013.jpg)
![Фото 14. 27.05.2017](/news/27.05.2017/014.jpg)
Про упровадження програми «Наша планета – наш дім» у навчальних закладах Південного та Сумського округів поінформував Гончаров Руслан – ДПТНЗ «Сумський центр ПТО».
![Фото 15. 27.05.2017](/news/27.05.2017/015.jpg)
Координатор діяльності ОРЛУС ПТНЗ Сумщини Інна Кіхтенко оголосила результати проведення конкурсу на кращу веб-сторінку учнівського самоврядування на сайті професійно-технічного навчального закладу. За результатами конкурсу кращими стали: І місце – ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище», ІІ місце розділили між собою – ДПТНЗ «Конотопське професійно-технічне училище» та ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти харчових технологій», ІІІ місце зайняли ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище», ДНЗ «Охтирський центр професійно-технічної освіти» та ДПТНЗ «Сверський професійний аграрний ліцей».
![Фото 12. 27.05.2017](/news/27.05.2017/012.jpg)
![Фото 17. 27.05.2017](/news/27.05.2017/017.jpg)
![Фото 16. 27.05.2017](/news/27.05.2017/016.jpg)
Поінформувала Інна В’ячеславівна і про підтримку ініціативи регіональної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Закарпаття щодо створення книги пам’яті «Збережемо пам’ять про подвиг» (про воїнів, які загинули в боротьбі за єдність України на Сході).
Подяки за значний особистий внесок в організацію діяльності ради лідерів були вручені Президенту обласної ради лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ Сумщини Олександрі Стрижевській та віце-президенту Північного округу Олександру Дівіченко.
![Фото 18. 27.05.2017](/news/27.05.2017/018.jpg)
Для учасників зібрання було організовано екскурсійну поїздку до села Пустовійтівка Роменського району в рамках проекту «Наша планета – наш дім», де молодь дізналася багато цікавого про історико-культурні пам’ятки села Пустовійтівки, природні об’єкти, музеї та просто мальовничі місця незайманої природи Роменського району.
![Фото 20. 27.05.2017](/news/27.05.2017/020.jpg)
![Фото 21. 27.05.2017](/news/27.05.2017/021.jpg)
![Фото 22. 27.05.2017](/news/27.05.2017/022.jpg)
![Фото 19. 27.05.2017](/news/27.05.2017/019.jpg)