Нещодавно учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» отримали чудову можливість побувати та ознайомитися з виробництвом цегли на відомому в Сумській області та за її межами підприємстві – ПрАТ «СБК». Зокрема, відвідали підприємство учні груп ЕГЗ-2, ЕГЗ-1, ЕЛ-1 та БС-4.
Зустрів учнів училища директор ПрАТ «СБК» Ткаченко Юрій Миколайович.
Цікаву та пізнавальну екскурсію із задоволенням провела технолог виробництва Немченко Лідія Василівна, яка ознайомила присутніх з історією та діяльністю підприємства, переліком професій, які використовуються на даному виробництві.
![Фото 1. 23.05.2017](/news/23.05.2017/001.jpg)
![Фото 2. 23.05.2017](/news/23.05.2017/002.jpg)
![Фото 3. 23.05.2017](/news/23.05.2017/003.jpg)
![Фото 4. 23.05.2017](/news/23.05.2017/004.jpg)
![Фото 5. 23.05.2017](/news/23.05.2017/005.jpg)
Про нову технологічну лінію розповів начальник виробництва Іващенко Віталій Миколайович, який запросив учнів училища проходити практику на підприємстві та зауважив, що можливо їх трудова кар’єра також розпочнеться на заводі «СБК-Ромни».
![Фото 6. 23.05.2017](/news/23.05.2017/006.jpg)
![Фото 7. 23.05.2017](/news/23.05.2017/007.jpg)
![Фото 8. 23.05.2017](/news/23.05.2017/008.jpg)
![Фото 9. 23.05.2017](/news/23.05.2017/009.jpg)
![Фото 10. 23.05.2017](/news/23.05.2017/010.jpg)
Учні дізналися про потужності ПрАТ «СБК», який знаходиться в їх рідному регіоні. Отримали вичерпну інформацію про технології виробництва.
З великою зацікавленістю учні Роменського ВПУ спостерігали за роботою досвідчених майстрів. Наприкінці екскурсії молодь отримала відповіді на свої запитання.
![Фото 11. 23.05.2017](/news/23.05.2017/011.jpg)
![Фото 12. 23.05.2017](/news/23.05.2017/012.jpg)
![Фото 13. 23.05.2017](/news/23.05.2017/013.jpg)
![Фото 14. 23.05.2017](/news/23.05.2017/014.jpg)