Профорієнтаційна діяльність – один із головних напрямків роботи ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Постійно учнівський та педагогічний колективи училища спілкуються з потенційними абітурієнтами, розповідають про навчальний заклад, його діяльність, досягнення та співпрацю з роботодавцями. Крім того, проводяться зустрічі з учнями шкіл міста та району, Дні відкритих дверей, спільні заходи з Роменським міськрайонним центром зайнятості.
11 травня у рамках профорієнтаційних заходів, за участі артистів Роменського ВПУ в селі Погожа Криниця Роменського району пройшов концерт художньої самодіяльності «Таланти профтехосвіти».
![Фото 3. 17.05.2017](/news/17.05.2017/003.jpg)
![Фото 4. 17.05.2017](/news/17.05.2017/004.jpg)
![Фото 1. 17.05.2017](/news/17.05.2017/001.jpg)
![Фото 2. 17.05.2017](/news/17.05.2017/002.jpg)
Селяни протягом двох годин насолоджувалися чудовими вокальними виступами та сценками драматичного гуртка найталановитіших учнів і викладачів училища.
![Фото 5. 17.05.2017](/news/17.05.2017/005.jpg)
![Фото 6. 17.05.2017](/news/17.05.2017/006.jpg)
![Фото 7. 17.05.2017](/news/17.05.2017/007.jpg)
![Фото 8. 17.05.2017](/news/17.05.2017/008.jpg)
![Фото 9. 17.05.2017](/news/17.05.2017/009.jpg)
![Фото 13. 17.05.2017](/news/17.05.2017/013.jpg)
![Фото 12. 17.05.2017](/news/17.05.2017/012.jpg)
Цікавим став виступ агітбригади Роменського ВПУ профорієнтаційного спрямування, у ході якого учні у віршах та піснях розповіли про професії, з яких ведеться підготовка в училищі, та напрямки діяльності.
![Фото 10. 17.05.2017](/news/17.05.2017/010.jpg)
![Фото 11. 17.05.2017](/news/17.05.2017/011.jpg)
Крім того, селянам роздали різноманітні інформаційні буклети, де можна більше детально ознайомитися з професіями, умовами вступу, напрямками навчання в ДПТНЗ «Роменське ВПУ».