11 травня до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітав директор компанії «Віатур Тревел Сервіс» Борис Янічек та представник компанії Марина Подгорная.
ТОВ «Віатур Тревел Сервіс», що є прямим представником в Україні словацького туроператора «Holiday in Slovakia» запропонував учням навчального закладу взаємовигідні партнерські відносини.
Гості поспілкувалися з молоддю Роменського ВПУ, розповіли про роботу компанії та запропонували стажування для учнів навчального закладу, що навчаються за професією «Кухар, кондитер» в престижних готелях курортів Словаччини, зокрема, кухарями та офіціантами.
![Фото 1. 16.05.2017](/news/16.05.2017/001.jpg)
![Фото 2. 16.05.2017](/news/16.05.2017/002.jpg)
Крім того, гості училища відвідали музеї навчального закладу, ознайомилися з матеріально-технічною базою та територією Роменського ВПУ.
![Фото 3. 16.05.2017](/news/16.05.2017/003.jpg)
![Фото 4. 16.05.2017](/news/16.05.2017/004.jpg)
![Фото 5. 16.05.2017](/news/16.05.2017/005.jpg)
![Фото 6. 16.05.2017](/news/16.05.2017/006.jpg)
Звертаючись до учнів, Борис Янічек закликав молодь гарно обміркувати їх пропозицію, адже стажування в престижних готелях курортів Словаччини – це прекрасна можливість отримати досвід, практичні навички та нові знання, й висловив надію на подальшу зустріч і співпрацю.