Традиційно, напередодні Дня пам’яті та примирення і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, колектив Роменського ВПУ щиро та сердечно запрошує на гостину ветеранів війни та праці. Цей рік не став виключенням.
На подвір`ї навчального закладу ветеранів зустрічали з квітами усміхнені обличчя вдячних учнів.
![Фото 1. 11.05.2017](/news/11.05.2017/001.jpg)
![Фото 2. 11.05.2017](/news/11.05.2017/002.jpg)
![Фото 3. 11.05.2017](/news/11.05.2017/003.jpg)
![Фото 4. 11.05.2017](/news/11.05.2017/004.jpg)
![Фото 5. 11.05.2017](/news/11.05.2017/005.jpg)
![Фото 6. 11.05.2017](/news/11.05.2017/006.jpg)
![Фото 7. 11.05.2017](/news/11.05.2017/007.jpg)
![Фото 8. 11.05.2017](/news/11.05.2017/008.jpg)
Слова вдячності та шани прозвучали на адресу ветеранів, наставників, які не забувають стіни рідного навчального закладу та завжди раді підтримати, допомогти і дати пораду підростаючому покоління. З нагоди свята ветерани отримали символічні «Маки пам’яті».
Щирі вітання на адресу ветеранів, які є прикладом та взірцем наслідування для підростаючого покоління, прозвучали від адміністрації ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та особисто від директора – П. І. Помарана.
Слова вдячності висловила і молодь – учні Роменського ВПУ.
За участі членів художньої самодіяльності навчального закладу для ветеранів праці було підготовлено концертну програму.
![Фото 10. 11.05.2017](/news/11.05.2017/010.jpg)
![Фото 11. 11.05.2017](/news/11.05.2017/011.jpg)
![Фото 13. 11.05.2017](/news/11.05.2017/013.jpg)
![Фото 14. 11.05.2017](/news/11.05.2017/014.jpg)
![Фото 15. 11.05.2017](/news/11.05.2017/015.jpg)
У колі друзів та колег присутні згадали минулі роки, поділились своєю життєвою мудрістю та пом’янули тих, хто, на жаль, уже покинув земне життя.
![Фото 9. 11.05.2017](/news/11.05.2017/009.jpg)
![Фото 12. 11.05.2017](/news/11.05.2017/012.jpg)
![Фото 16. 11.05.2017](/news/11.05.2017/016.jpg)
![Фото 17. 11.05.2017](/news/11.05.2017/017.jpg)