Наприкінці квітня на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у рамках проведення обласного Тижня психології освіти-2017, навчально-методичним центром психологічної служби Сумського ОІППО проведено VІ обласний психологічний форум.
У роботі форуму взяли участь практичні психологи, соціальні педагоги, методисти з психологічної служби із районів, міст області та об’єднаних територіальних громад, а також науковці вищих навчальних закладів: Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та СДПУ імені А.С.Макаренка. Усього у Форумі взяли участь 200 осіб. Не оминула заходу і практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Надія Радчук.
![Фото 1. 30.04.2017](/news/30.04.2017/001.jpg)
![Фото 2. 30.04.2017](/news/30.04.2017/002.jpg)
![Фото 3. 30.04.2017](/news/30.04.2017/003.jpg)
![Фото 4. 30.04.2017](/news/30.04.2017/004.jpg)
Під час форуму проведено 10 майстер-класів та панельну дискусію «Соціальні мережі: простір для спілкування чи прихована небезпека».
На майстер-класах учасники мали змогу ознайомитися з сучасними техніками надання психологічної допомоги дітям та дорослим, методами регуляції емоційного стану особистості, використанням казкотерапії у роботі з молодшими школярами, технологією психологічного консультування в коучінгу тощо.
![Фото 5. 30.04.2017](/news/30.04.2017/005.jpg)
![Фото 6. 30.04.2017](/news/30.04.2017/006.jpg)
![Фото 7. 30.04.2017](/news/30.04.2017/007.jpg)
![Фото 8. 30.04.2017](/news/30.04.2017/008.jpg)
![Фото 9. 30.04.2017](/news/30.04.2017/009.jpg)
![Фото 10. 30.04.2017](/news/30.04.2017/010.jpg)
![Фото 11. 30.04.2017](/news/30.04.2017/011.jpg)
![Фото 12. 30.04.2017](/news/30.04.2017/012.jpg)
![Фото 13. 30.04.2017](/news/30.04.2017/013.jpg)
Як зазначили учасники, Форум став одночасно навчанням, практичним посібником та приємним спілкуванням у колі однодумців.