Вкотре учнівський та педагогічний колективи ДПТНЗ «Роменське ВПУ» зібралися на подвір’ї навчального закладу для проведення загальноучилищної лінійки.
![Фото 3. 25.04.2017](/news/25.04.2017/003.jpg)
![Фото 5. 25.04.2017](/news/25.04.2017/005.jpg)
Цього вівторка говорили про участь учнів та викладачів у різноманітних конкурсах, у ході яких було показано високі результати.
![Фото 1. 25.04.2017](/news/25.04.2017/001.jpg)
Щирі вітання лунали на адресу викладача української мови та літератури Яцменко Світлани Миколаївни, яка зайняла ІІ місце в обласному конкурсі «Педагог-новатор-2017» серед професійно-технічних навчальних закладів у номінації «Викладач української мови та літератури».
![Фото 2. 25.04.2017](/news/25.04.2017/002.jpg)
За високі досягнення та відмінні результати у спорті привітали учня училища Бахмача Дмитра, який неодноразово був учасником та призером різноманітних спортивних змагань з рукопашного бою та кіокушин-карате.
![Фото 4. 25.04.2017](/news/25.04.2017/004.jpg)
«Гран-прі» серед державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області отримав колектив художньої самодіяльності ДПТНЗ «Роменське ВПУ», який нещодавно взяв участь у щорічному обласному фестивалі «Таланти профтехосвіти». Щирі оплески пролунали на адресу всіх, хто брав активну участь у даному фестивалі.