У житті кожної людини бувають моменти, коли їй доводиться робити вибір. Одним з таких моментів є вибір професії. Саме навесні тисячі майбутніх випускників намагаються прийняти для себе важливе рішення – яку професію обрати та ким стати в майбутньому.
З метою сприяння професійному самовизначенню старшокласників, вихованню віри в себе і в свої можливості, готовності до свідомого вибору професії, розвитку творчої активності, наполегливості у досягненні мети заради відчуття щастя життєвої реалізації, в Роменській міській бібліотеці для дорослих відбулась інтерактивна зустріч «Формула успішного вибору: робочі професії, що чекають на Вас» для учнів 9-их класів Роменського відділення КЗ СОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей».
![Фото 4. 11.04.2017](/news/11.04.2017/004.jpg)
![Фото 6. 11.04.2017](/news/11.04.2017/006.jpg)
Участь у даній зустрічі взяли і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Зокрема, практичний психолог Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» Надія Радчук презентувала навчальний заклад і ознайомила з професіями, яких навчають у закладі. Вона зазначила: «Як показує аналіз ринку праці нашого регіону, фахівці, що мають кваліфікацію за масовими робочими професіями, в останні роки стабільно затребувані на підприємствах».
![Фото 1. 11.04.2017](/news/11.04.2017/001.jpg)
![Фото 2. 11.04.2017](/news/11.04.2017/002.jpg)
![Фото 3. 11.04.2017](/news/11.04.2017/003.jpg)
![Фото 8. 11.04.2017](/news/11.04.2017/008.jpg)
З метою виявлення рівня сформованості профорієнтаційної визначеності серед учнів головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Міськрайонного центру зайнятості Анна Шумакова провела анкетування і зорієнтувала школярів на свідомий вибір майбутньої професії та на вибір профілю навчання, мотивувала до вибору актуальних на ринку праці робочих професій.
![Фото 7. 11.04.2017](/news/11.04.2017/007.jpg)
![Фото 5. 11.04.2017](/news/11.04.2017/005.jpg)
Заступник начальника відділу «Роменське бюро правової допомоги» Алла Єрньєй повідомила про роботу бюро і права молоді на безкоштовну правову допомогу, зокрема з питань працевлаштування, відзначивши, що займатися тим, що цікавить, приносить радість, - одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності.