Днями у Роменському вищому професійному училищі пройшли змагання «Козацька наснага», проведені в залік загальноучилищної спартакіади. Метою змагань було підняття спортивного та патріотичного духу учнів.
У змаганнях взяли участь учні груп АСЕ-2, МШП-2, ЕГЗ-1, АСЕ-1.
![Фото 1. 02.04.2017](/news/02.04.2017/001.jpg)
Юнаки змагалися за звання кращого, беручи участь у різних спортивних конкурсах: «Підтягування у висі», «Сильна рука» (армспорт), «Змагання з гирями» (поштовх), «Підніми козака», «Боротьба на пасках», «Стрибки через довгу скакалку», «Перетягування канату», естафета «Герць козацьких джур».
![Фото 2. 02.04.2017](/news/02.04.2017/002.jpg)
![Фото 3. 02.04.2017](/news/02.04.2017/003.jpg)
![Фото 4. 02.04.2017](/news/02.04.2017/004.jpg)
![Фото 5. 02.04.2017](/news/02.04.2017/005.jpg)
![Фото 6. 02.04.2017](/news/02.04.2017/006.jpg)
![Фото 7. 02.04.2017](/news/02.04.2017/007.jpg)
![Фото 8. 02.04.2017](/news/02.04.2017/008.jpg)
![Фото 9. 02.04.2017](/news/02.04.2017/009.jpg)
![Фото 10. 02.04.2017](/news/02.04.2017/010.jpg)
![Фото 11. 02.04.2017](/news/02.04.2017/011.jpg)
![Фото 12. 02.04.2017](/news/02.04.2017/012.jpg)
Під час змагань учні демонстрували свою міць та спритність, кмітливість та згуртованість. Оцінювало змагання журі, до складу якого увійшли викладачі та учні навчального закладу.
![Фото 16. 02.04.2017](/news/02.04.2017/016.jpg)
Серед учасників змагань найсильнішими та найспритнішими виявилися учні групи АСЕ-1.
![Фото 15. 02.04.2017](/news/02.04.2017/015.jpg)
Всі команди були нагороджені солодкими призами.
![Фото 13. 02.04.2017](/news/02.04.2017/013.jpg)
![Фото 14. 02.04.2017](/news/02.04.2017/014.jpg)