24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) по всьому світу відзначають День боротьби з туберкульозом.
Метою цього дня є поінформувати про глобальну епідемію туберкульозу якомога більше людей і дати всім зрозуміти, що чинити опір цій хворобі можна і треба.
Члени Учнівської ради ДПТНЗ «Роменське ВПУ», маючи на меті привернути увагу молоді до актуальної проблеми сьогодення та нагадати, що проблема туберкульозу стосується кожного і потрібно бути відповідальним у відношенні до свого здоров’я та здоров’я своїх рідних і близьких, провела акцію «Ромашка – символ чистого дихання». Так, саме ромашка є символом Дня боротьби з туберкульозом.
Учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ із задоволенням взяли участь у акції, ще раз згадавши, що туберкульоз - це не медична, а соціальна хвороба, тож подолати її можна тільки спільними зусиллями.
![Фото 1. 30.03.2017](/news/30.03.2017/001.jpg)
![Фото 2. 30.03.2017](/news/30.03.2017/002.jpg)
![Фото 3. 30.03.2017](/news/30.03.2017/003.jpg)
![Фото 4. 30.03.2017](/news/30.03.2017/004.jpg)
![Фото 5. 30.03.2017](/news/30.03.2017/005.jpg)
![Фото 6. 30.03.2017](/news/30.03.2017/006.jpg)
![Фото 7. 30.03.2017](/news/30.03.2017/007.jpg)
![Фото 8. 30.03.2017](/news/30.03.2017/008.jpg)
![Фото 9. 30.03.2017](/news/30.03.2017/009.jpg)
![Фото 10. 30.03.2017](/news/30.03.2017/010.jpg)
![Фото 11. 30.03.2017](/news/30.03.2017/011.jpg)
![Фото 12. 30.03.2017](/news/30.03.2017/012.jpg)