4 травня в м. Суми відбувся обласний ярмарок товарів широкого вжитку серед державних професійно-технічних закладів. Наш навчальний заклад взяв активну участь. Ми запропонували сумчанам та гостям міста широкий асортимент металевих, столярних виробів, моделі сучасного одягу, постільну білизну, хлібобулочні та кондитерські вироби та представили зразки робіт гуртків декоративно- прикладного мистецтва.
![Фото 1. “Ярмарок” width=](/news/05.05.2012/001.jpg)
![Фото 2. “Ярмарок” width=](/news/05.05.2012/002.jpg)
На цьому святі наш жіночий вокальний ансамбль «Зорепад» нагородили дипломом «Гран-прі» в номінації «Кращий ансамбль» та дипломом «Гран-прі» в номінації «Кращий вокаліст» ученицю нашого училища Лакізу Ліану.
![Фото 3. “Ярмарок” width=](/news/05.05.2012/003.jpg)
Під час вручення нагороди.
![Фото 4. “Ярмарок” width=](/news/05.05.2012/004.jpg)
![Фото 5. “Ярмарок” width=](/news/05.05.2012/005.jpg)