9 травня, коли вся країна святкує день святої Перемоги, низько схиляє голови над могилами полеглих у боях воїнів, віддаючи шану безмірному героїзму та мужності, проявленому у боротьбі із фашизмом, педагогічний та учнівський колектив Роменського ВПУ взяли участь в урочистому мітингу, присвяченому Дню Перемоги, поклали квіти до пам’ятника жертвам фашизму, завмерли на хвилину мовчання, сердечно привітали із святом ветеранів Великої Вітчизняної війни та ветеранів праці.
![Фото 1. “День Перемоги” width=](/news/09.05.2012/001.jpg)
Колектив Роменського ВПУ під час урочистого мітингу.
![Фото 3.“День Перемоги” width=](/news/09.05.2012/003.jpg)
Юні роменці памятають про народний подвиг.
![Фото 4. “День Перемоги” width=](/news/09.05.2012/004.jpg)
На фото: представники від міської влади на покладанні квітів до памятника жертвам фашизму.
Пройдуть іще десятиліття, а все нові і нові покоління роменців будуть приходити в цей день до пам’ятних місць, щоб пам’ятати про народний подвиг вічно.
![Фото 5.“День Перемоги” width=](/news/09.05.2012/005.jpg)
На фото: адміністрація училища спільно з ветеранами взяла участь в урочистій ході.
![Фото 6. “День Перемоги” width=](/news/09.05.2012/006.jpg)
Ветерани завжди бажані гості у нашому училищі. Вічна слава воїнам-переможцям!
![Фото 7.“День Перемоги” width=](/news/09.05.2012/007.jpg)
![Фото 8.“День Перемоги” width=](/news/09.05.2012/008.jpg)