ВИ ЦІКАВИТЕСЯ КОМП’ЮТЕРАМИ?
БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ЯКІСНУ ОСВІТУ?
БАЖАЄТЕ БУТИ ПРАЦЕВЛАШТОВАНИМ
ТА ОТРИМУВАТИ ВИСОКУ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ?
ТОДІ ВАМ САМЕ ДО НАС!
ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вперше проводить набір за професією: «Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування».
Комунікації та інформаційні технології мають надзвичайно важливе значення в житті суспільства. Сьогодення характеризується революційним розвитком інформаційно-комунікаційних технологій, які використовуються на всіх рівнях, у всіх сферах, галузях, територіальних і часових просторах управління.
Комп’ютер став невід’ємним атрибутом багатьох робочих місць. Високий рівень інформатизації всіх сфер людської діяльності й, у першу чергу сфер виробництва, ставить підвищені вимоги до підготовки фахівців відповідного профілю.
![Фото 1.акції Обирай професію майбутнього](/news/10.05.2012/001.jpg)
Майстер виробничого навчання Найдич С.Ю. під час ремонту системного блоку.
Регіональний ринок праці потребує кваліфікованих робітників, здатних комплексно розв’язувати питання впровадження інформаційно-комунікаційних систем та забезпечувати їх обслуговування. Оволодіння саме такими функціями передбачає професія «Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування».
Чому навчать за професією «Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування»?
На відміну від оператора комп’ютерного набору, який здійснює операції введення, опрацювання, накопичення інформації і забезпечує її, систематизацію та виведення на комп’ютері, кваліфікований робітник з професії «Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування» здійснює операції з монтажу інформаційно-комунікаційного обладнання, підтримки в робочому стані локальних та глобальних мереж, обробки інформації та подальше її використання, монтаж інформаційно-комунікаційного обладнання, налагодження елементів та блоків ПК, встановлення пакетів прикладних програм, налагодження роботи операційних систем, драйверів, офісного та іншого обладнання згідно з профілем діяльності підприємства, установи, організації чи потреб користувача, встановлення нетипового програмного забезпечення, оновлення програмних продуктів, виконує підготовку до продажу, надає консультації споживачам інформаційно-комунікаційного обладнання.
![Фото 2.акції Обирай професію майбутнього](/news/10.05.2012/002.jpg)
Учениця групи ОКН-2 Скрипаль І. здійснює ламінування буклетів.
![Фото 3.акції Обирай професію майбутнього](/news/10.05.2012/003.jpg)
Викладач Дівенко І.О. брошурує лабораторний практикум.
![Фото 4.акції Обирай професію майбутнього](/news/10.05.2012/004.jpg)
Майстер виробничого навчання Коровенський І.О. під час заправки картриджу.
Робітник з професії «Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування» - це абсолютно новий тип робітника, який необхідний в сучасних умовах розвитку суспільства.
![Фото 5.акції Обирай професію майбутнього](/news/10.05.2012/005.jpg)
Процес вивчення складових материнської плати.
Ким і де працевлаштуватися?
Наші випускники можуть займатися різними сферами трудової діяльності починаючи від налагодження роботи домашнього комп’ютера і закінчуючи посадою головного системного адміністратора. Вміння та навички отримані в процесі навчання, можуть знадобитися як у повсякденному житті, так і стати основним заробітком.
Навчальна база ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відповідає останньому слову техніки.
До послуг учнів:
- 55 сучасних комп’ютерів, підключених до глобальної мережі Інтернет;
- спортивний зал площею 288 кв.м;
- актовий зал на 180 місць;
- тренажерна зала;
- кімната для гри в теніс;
- два спортивні майданчики для занять з легкої атлетики;
- спортивний майданчик для ігрових видів спорту зі штучним покриттям;
- їдальня на 120 місць;
- гуртожиток на 130 місць.
![Фото 6.акції Обирай професію майбутнього](/news/10.05.2012/006.jpg)
Кабінет програмного забезпечення.
![Фото 7.акції Обирай професію майбутнього](/news/10.05.2012/007.jpg)
Лабораторія комп’ютерних мереж.
![Фото 8.акції Обирай професію майбутнього](/news/10.05.2012/008.jpg)
Лекційний кабінет.
![Фото 9.акції Обирай професію майбутнього](/news/10.05.2012/009.jpg)
Кімната відпочинку в гуртожитку.
![Фото 10.акції Обирай професію майбутнього](/news/10.05.2012/010.jpg)
Спортивна зала.
![Фото 11.акції Обирай професію майбутнього](/news/10.05.2012/011.jpg)
Спортивний майданчик.
НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ!
Термін навчання 2 роки.
На період навчання учні забезпечуються гуртожитком, стипендією та харчуванням.
Ми завжди раді вітати Вас у нашому навчальному закладі!
АДРЕСА УЧИЛИЩА:
м.Ромни, вул. Коржівська, 44,
телефони: (80544) 2-42-96,2-11-94, 2-10-28, 2-23-76, 098-23-73-319.
ЧЕКАЄМО НА ВАС щоденно, крім суботи та неділі, з 8-00 до 17-00.