Майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Довбня Едуард Ігоревич у рамках діяльності українсько-швейцарського Проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) під час проведення міжнародної виставки-фестивалю Install Fest 1-2 червня 2023 року взяв участь конкурсі фахової майстерності для майстрів виробничого навчання з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», який проводився у виставковому центрі «Акко Інтернешнл» міста Київ.
Завдання конкурсу: монтаж сантехніки, водопроводу й водоочищення. Все обладнання, запропоноване учасникам конкурсу, мало бути змонтоване в інсталяцію. Послідовність виконання операцій монтажу пильнували експерти, де враховувався час, правильність налаштування та працездатність зібраної інсталяції.
Майстер виробничого навчання Довбня Едуард показав високий результат з виконання завдання конкурсу, що стало для нього переможним – посів 3 почесне місце з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» серед 18 учасників.
Майстер під час змагання мав можливість не лише застосувати свої знання та вміння з професії, а й поспілкуватися з колегами, налагодити нові контакти, запозичити досвіду з упровадження новітніх сантехнічних технологій.
Також в рамках міжнародної виставки-фестивалю Install Fest відбувся тренінг з бізнес комунікацій для керівників закладів профтехосвіти – учасників Проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP). Учасники презентували свої ідеї, проходили тести, комунікативні завдання.
Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помаран Павло Іванович презентував роботу навчально-практичного центру з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, взаємодію з соціальними партнерами, шляхи подальшого розвитку публічно-приватного партнерства для розвитку профтехосвіти.
2 червня на форумі «Кращі практики публічно-приватного партнерства в профтехосвіті» відбулася дискусія «Публічно-приватне партнерство заради розвитку профтехосвіти», основними темами якої були стратегічні напрями реформи профтехосвіти, законодавча підтримка приватно-публічного партнерства, міжнародна допомога, співпраця бізнесу з профтехосвітою та роль бізнесу в розвитку ППП.