Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

.

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Іщенко Юлія, 068 062-62-94

Меню сайту

Тиждень професійної (професійно-технічної) освіти. Засідання фокус-групи в ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

            В рамках Тижня професійної (професійно-технічної) освіти в Роменському ВПУ відбулося засідання фокус-групи з теми «Розвиток кадрового потенціалу будівельної галузі», в якому взяли участь Голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО, заступник Голова Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ, Голова Роменської міської територіальної громади Олег СТОГНІЙ, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти  Сумської області Наталія САМОЙЛЕНКО, директори  закладів профтехосвіти Сумщини, роботодавці,  партнери - керівник та експерти проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» Соня ЛУСЛІ, Ніна ІЛАРІОНОВА, Максим ПЕХОВКА,  випускник Роменського ВПУ Євген БАРАНІК.

            Учасникам заходу був презентований сучасний  навчально-практичний центр з навчально-виробничими майстернями, облаштованими найновітнішим обладнанням.  Майстри виробничого навчання провели  майстер-класи з нанесення шпаклівочної суміші за допомогою штукатурного апарату, шліфування стін шліфувальною машиною, облицювання поверхонь керамічною плиткою та кладка арочної перемички.

                                 

                         

                                     

                                 

                                                               

     Модератором фокус-групи виступила Наталія САМОЙЛЕНКО. В ході засідання круглого столу учасники заходу обговорили питання   значення професійної (професійно-технічної)  освіти в соціально-економічному розвитку Роменської ОТГ і Роменського району та співпрацю роботодавців із закладами професійної (професійно-технічної) освіти.  Директор училища Павло ПОМАРАН розповів, що Роменське ВПУ багатопрофільний заклад освіти, який постійно адаптовується до ринку праці і інтегрований у Роменську територіальну громаду. В свою чергу Олег СТОГНІЙ поділився з присутніми проблемами громади у розвитку будівельної галузі та зазначив важливість сучасної та престижної професійно-технічної освіти для її соціально-економічного розвитку. Володимир ТАТАРІНОВ звернув увагу, що будівельні професії  нині затребувані, а випускники профтехучилищ впевнено формують кадровий потенціал на ринку праці.  Соня ЛУСЛІ наголосила на необхідності роботодавців популяризувати робітничі професії, на створенні більш тісної комунікації роботодавців із закладами професійної (професійно-технічної) освіти та поділилася досвідом співпраці роботодавців із закладами освіти у Швейцарії. Директори профтехучилищ Сумщини відзначили потужну матеріально-технічну базу навчально-практичного центру і висловили побажання тісніше співпрацювати із засобами масової інформації щодо рекламування закладів освіти з підготовки кваліфікованих спеціалістів робітничих професій. Євген БАРАНІК  поділився своїми позитивними враженнями про те, яких змін зазнало училище та  його матеріальна база за останні роки, звернув увагу присутніх на високий кваліфікаційний рівень майстрів виробничого навчання, які дають учням висококваліфіковані професійні навички, та  розповів з якими труднощами стикаються молоді спеціалісти на ринку праці. Також присутні обговорили питання працевлаштування випускників професійно-технічних закладів освіти.

                               

                                

                                

                       Учасники фокус-групи відвідали Центр розвитку професійної кар’єри, де змогли ознайомитися з його методичною базою, основними функціями та напрямками роботи.   

                              

 

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Іщенко Юлія, 068 062-62-94

Меню сайту