27 квітня 2021 року до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали представники обласного та районного органів управління - Вікторія Медвідь, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації, та Денис Ващенко, голова Роменської РДА. Захід проведено з метою ознайомлення очільників регіону зі станом матеріально-виробничого забезпечення підготовки кваліфікованих робітників для потреб регіону у закладі освіти.
![](/images/2021/04/visit3.jpg)
![](/images/2021/04/visit4.jpg)
![](/images/2021/04/visit2.jpg)
![](/images/2021/04/visit.jpg)
![](/images/2021/04/visit1.jpg)