Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронноа бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Близнюк Оксана, 097 695-22-87

.

Меню сайту

ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ЦЕ ПОВАГА ПРАВА ІНШОГО БУТИ ТАКИМ, ЯКИМ ВІН Є

16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Саме цього дня ЮНЕСКО ухвалило Декларацію принципів терпимості.

Толерантність – це те, що уможливлює досягнення миру, сприяє переходу від культури війни до культури миру». (Ст.1. «Декларація принципів толерантності»).
16 листопада 2020 року в Роменському вищому професійному училищі в рамках Міжнародного дня толерантності в навчальних групах класними керівниками були проведені онлайн бесіди та одини спілкування на тему «Толерантність. Якості особистості», «Терпимість, толерантність, милосердя», «Хай живе ввічливість», «Вчимося жити добрими людьми», «Стежиною добра», «Про чуйність і байдужість», на яких обговорювалися значимість доброзичливості, людяності, взаєморозуміння, терпимості в сучасному світі.
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування у читачів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов бібліотека підготувала виставку тематичної літератури.
Практичним психологом Радчук Н.А. було проведено онлайн арт-заняття для учнів сиріт «Всі ми різні – всі ми рівні!» та онлайн годину спілкування з лідерами учнівської ради «Толерантність – п’ять добрих слів». Учні знайомилися з індивідуальними особливостями один одного, розмальовували «ковдру толерантності», розглянули багатоаспектність поняття «толерантність», шляхи підвищення самооцінки особистості, мотиви самопізнання. Учасники заходів виконували вправи експрес-спілкування «Приємна розмова», «Емблема толерантності», «Коло зворотного зв’язку», «Імпульс».
В соцмережах та каналі YouTube розміщено тематичні відеоролики та презентації, з якими можуть ознайомитися всі зацікавлені.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

Меню сайту