Днями в рамках Тижня профорієнтації «Парад професій» до Роменського ВПУ завітали учні 9-Б класу Спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 ім. акад. Йоффе (к/к Голуб Т.М.).
![Фото.](/news/13.03.2020/100.jpg)
Для школярів провели цікаву екскурсію по навчальному закладу, детально ознайомивши із матеріально-технічною базою училища. Учні із захопленням розглядали навчальні кабінети, майстерні та лабораторії, де ведеться підготовка робітників за такими професіями як продавець, кухар, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, муляр, штукатур та кравець, закрійник. При цьому, школярі ставили безліч запитання про особливості навчання в ДПТНЗ «Роменське ВПУ», на які отримували вичерпні відповіді.
![Фото.](/news/13.03.2020/101.jpg)
![Фото.](/news/13.03.2020/102.jpg)
![Фото.](/news/13.03.2020/103.jpg)
![Фото.](/news/13.03.2020/108.jpg)
Дуже зацікавив гостей і Центр військово-патріотичного виховання, який покликаний сприяти не тільки розвитку національної свідомості учнів, а й готувати молодь стати на захист своєї Вітчизни.
![Фото.](/news/13.03.2020/104.jpg)
![Фото.](/news/13.03.2020/105.jpg)
![Фото.](/news/13.03.2020/106.jpg)
![Фото.](/news/13.03.2020/107.jpg)