У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» тривають заходи з профорієнтації учнівської молоді шкіл міста та району. Згідно плану роботи методичної комісії викладачів фізичної культури, захисту Вітчизни, медико-санітарної підготовки 5 березня 2020 року у спортивному залі училища відбулися змагання з волейболу між командами Роменського ВПУ (хлопці і дівчата) та ЗОШ №10 м. Ромни.
![Фото.](/news/11.03.2020/300.jpg)
![Фото.](/news/11.03.2020/301.jpg)
![Фото.](/news/11.03.2020/302.jpg)
Захід пройшов у атмосфері товариського суперництва, запам`ятається його учасникам цікавими ігровими моментами, розвагами під час перерв. Перемогу розділили команда юнаків училища та команда дівчат школи №10. Батьківський комітет Роменського ВПУ підготував для волейболістів солодкі призи та організував дружнє чаювання.
![Фото.](/news/11.03.2020/303.jpg)
![Фото.](/news/11.03.2020/304.jpg)
![Фото.](/news/11.03.2020/305.jpg)
![Фото.](/news/11.03.2020/306.jpg)
![Фото.](/news/11.03.2020/307.jpg)
![Фото.](/news/11.03.2020/308.jpg)
![Фото.](/news/11.03.2020/309.jpg)
![Фото.](/news/11.03.2020/310.jpg)
ДПТНЗ «Роменське ВПУ» запрошує на гостину майбутніх абітурієнтів - учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сумської та сусідніх областей.
![Фото.](/news/11.03.2020/311.jpg)