21 лютого на базі Центру військово-патріотичного виховання ДПТНЗ «Роменське ВПУ» 152 батальйоном територіальної оборони, під керівництвом командира батальйону Денди Вадима Романовича та начальника штабу, першого заступника капітана Перезви Дмитра Миколайовича, проведено навчальний збір – єдиний стрілецький день. Учасники – військовослужбовці резервісти військової частини А 7318 відпрацьовували навички стрільби з пневматичних гвинтівок в тиру училища.
Важливим елементом вдосконалення майстерності військовослужбовців стало тренування на тренажерах пістолетом і автоматом відпрацювання різноманітних вправ та моделювання ведення бою в лазерному тирі.
![Фото.](/news/21.02.2020/700.jpg)
![Фото.](/news/21.02.2020/701.jpg)
![Фото.](/news/21.02.2020/702.jpg)
![Фото.](/news/21.02.2020/703.jpg)
Також учасники збору нагадали для себе правила і вимоги безпеки при використанні бойової зброї, автомата Калашникова та пістолета Макарова.
![Фото.](/news/21.02.2020/704.jpg)
![Фото.](/news/21.02.2020/705.jpg)
![Фото.](/news/21.02.2020/706.jpg)