У переддень Дня закоханих у Роменському ВПУ відбувся конкурс краси та мужності «Пан та Панна» навчального закладу.
![Фото.](/news/15.02.2020/006.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/009.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/011.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/022.jpg)
Цьогорічна конкурсна програма складалася з кількох випробувань. Перший вихід учасників - оригінальна презентація «Візитна картка». До останнього зберігалася інтрига конкурсу «Любов з першого погляду». Складнішими стали інтелектуальний тур та тест на кмітливість, коли потрібно було дати відповіді на хитрі запитання. Також дівчата та хлопці демонстрували свої таланти і здібності, швидко і вправно впоралися із завданнями вікторини на знання правил етикету, гідно пройшли інші випробування.
![Фото.](/news/15.02.2020/001.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/002.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/003.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/004.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/005.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/007.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/008.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/023.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/012.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/013.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/014.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/015.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/016.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/024.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/025.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/026.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/027.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/029.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/030.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/031.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/032.jpg)
На святі зібралось чимало глядачів та вболівальників, на яких чекали цікаві дефіле, пластика танцю, емоційні пісенні номери та хороший настрій. Присутні у залі не лише підтримували конкурсантів та конкурсанток, а й взяли участь у розминці на знання сучасного молодіжного сленгу.
![Фото.](/news/15.02.2020/028.jpg)
Журі конкурсу, до складу якого увійшли заступник директора з виховної роботи Гулак І.В., голова батьківського комітету Салій Л.В., викладач іноземної мови Чепурко І.Г та представник Учнівської ради Рябенька Лідія (група КК-3), довелося робити складний і відповідальний вибір, адже всі учасники впевнено трималися на сцені, показали свою артистичність, творчі здібності та ерудицію.
![Фото.](/news/15.02.2020/010.jpg)
Журі визначило і нагородило подарунками від батьківського комітету Роменського ВПУ переможців у кількох номінаціях. За результатами підрахунків суми набраних балів перемогу у номінації «Найромантичніша пара» здобули Катерина Скрипка (група КК-2) та Максим Клочко (група АСЕ-1). «Найекстравагантніша пара» училища – Вікторія Меркулова (група ПП-3) та Гліб Покровський (група АСЕ-1). Ірина Шапран (група ПП-3) та Дмитро Павлюк стали кращими у номінації «Пара глядацьких симпатій».
Титул «Панна училища-2020» та омріяну корону у нелегкій боротьбі здобула Карина Боринська, учениця групи ПП-1, а титул «Пан училища -2020» отримав Владислав Ковтун, учень групи АСЕ-3.
![Фото.](/news/15.02.2020/018.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/019.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/020.jpg)
![Фото.](/news/15.02.2020/021.jpg)
Вітаємо наших переможців! Бажаємо успіхів у будь-яких життєвих випробуваннях і великого світлого кохання!
![Фото.](/news/15.02.2020/017.jpg)