На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про організацію проведення тренінгів профорієнтаційного спрямування» практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Н. Радчук розробила та провела тренінгові заняття з викладачами училища, які здійснюють профорієнтаційну роботу з учнями шкіл міста та району. Мета тренінгу – доповнити та розширити арсенал прийомів профорієнтаційної роботи зі школярами. Під час заняття психолог розповіла, як у цікавій формі розповісти учням про сучасний ринок праці, обговорити проблеми вибору професії, поглибити уявлення учнівської молоді про світ робітничих професій з урахуванням їх особливостей і кар’єрних перспектив.
![Фото.](/news/13.02.2020/500.jpg)
![Фото.](/news/13.02.2020/501.jpg)
Під час тренінгу профорієнтатори вчилися проводити інтерактивні вправи: мозковий штурм «Праця – це...», групова вправа «День із життя» людини робітничої професії, формула успішного вибору професії «Хочу, можу треба», гра «Бінго».
![Фото.](/news/13.02.2020/502.jpg)
![Фото.](/news/13.02.2020/503.jpg)
![Фото.](/news/13.02.2020/504.jpg)
Всі учасники тренінгу визнали, що вибір майбутньої професії - завдання складне, і щоб випускники його виконали успішно, профорієнтатор має допомогти правильно оцінити інформацію, обрати активну життєву позицію і підтримати потенційних абітурієнтів у відстоюванні особистого вибору професійного майбутнього.
![Фото.](/news/13.02.2020/505.jpg)
![Фото.](/news/13.02.2020/506.jpg)
![Фото.](/news/13.02.2020/507.jpg)
![Фото.](/news/13.02.2020/508.jpg)