Триває XXXIV обласна спартакіаді, в рамках якої проходять змагання серед молоді з різних видів спорту. Учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» беруть активну участь у Спартакіаді серед закладів освіти І-ІІ рівня акредитації області.
![Фото.](/news/12.02.2020/301.jpg)
![Фото.](/news/12.02.2020/302.jpg)
11 лютого 2020 року на базі Конотопського вищого професійного училища відбулися змагання з баскетболу серед юнаків (формат 3х3). Наш навчальний заклад представляли юні спортсмени Тетерюк Максим (група АСЕ-2), Мінашкін Віталій (група БС-2), Скрипаль Максим (група МШП-1).
![Фото.](/news/12.02.2020/300.jpg)
Наші хлопці демонстрували неймовірну жагу до перемоги, витримку та бойовий дух у непростому протистоянні з п’ятьма суперниками. Юні баскетболісти здобули безцінний ігровий досвід і готові впевнено вдосконалювати ключові навички для подальших перемог. Нехай справдяться їх сподівання, а ми завжди підтримуватимемо наших спортсменів.
![Фото.](/news/12.02.2020/303.jpg)
![Фото.](/news/12.02.2020/304.jpg)
![Фото.](/news/12.02.2020/305.jpg)
![Фото.](/news/12.02.2020/306.jpg)