Нещодавно на базі Роменської ЗОШ № 4 відбувся навчально-методичний тренінг для практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти міста під назвою "Протидія булінгу в закладі освіти: системний підхід". Захід провела тренер національної тренерської мережі ГО "Ла Страда-Україна" Наталія Макаренко.
![Фото.](/news/22.01.2020/906.jpg)
Участь у тренінгу взяли і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ»: практичний психолог Надія Радчук та соціальний педагог Анжеліка Окіпна.
![Фото.](/news/22.01.2020/907.jpg)
У ході заходу спеціалісти психологічної служби міста Ромни поповнили знання з теми булінг, опрацювали на практиці види, прояви та наслідки булінгу, ознайомилися з порадами, як ідентифікувати дитину, яка потрапила в ситуацію булінгу, як їй допомогти, куди звернутися.
![Фото.](/news/22.01.2020/900.jpg)
![Фото.](/news/22.01.2020/901.jpg)
![Фото.](/news/22.01.2020/902.jpg)
Учасники тренінгу ознайомилися з нормативно-правовими актами з питань протидії булінгу та алгоритмом дій кожного учасника освітнього процесу у випадку виявлення ситуації булінгу в закладі.
![Фото.](/news/22.01.2020/903.jpg)
![Фото.](/news/22.01.2020/904.jpg)
![Фото.](/news/22.01.2020/905.jpg)
При цьому, спеціалісти психологічної служби міста були забезпечені методичною літературою, дидактичними матеріалами з даної теми від ГО "Ла Страда-Україна".