Кожна нація, кожен народ мають свої традиції та звичаї, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Наша Україна – багата на народні свята і дуже важливо, щоб у наш час технічного прогресу зберегти ці маленькі перлинки народної творчості – звичаї українського народу.
У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» намагаються дотримуватися традицій і відтворювати народні обряди, особливо це стосується новорічних свят. Рано-раненько 14 січня члени учнівського самоврядування, об`єднавшись у веселу компанію, ходили училищем і питали дозволу на посівання. При собі у посівальників були мішечки із зерном: пшеницею, ячменем, гречкою та рисом. Бажаючи господарям всього найкращого, хлопці розкидали зерно кабінетами і читали світлі посівальні вірші.
Активісти учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щиро привітали колектив навчального закладу, побажавши їм душевного спокою, затишку та радості в оселях, щастя, міцного здоров`я, благополуччя та всіх земних благ.
![Фото.](/news/15.01.2020/230.jpg)
![Фото.](/news/15.01.2020/232.jpg)
![Фото.](/news/15.01.2020/236.jpg)
![Фото.](/news/15.01.2020/238.jpg)
![Фото.](/news/15.01.2020/239.jpg)
![Фото.](/news/15.01.2020/241.jpg)
![Фото.](/news/15.01.2020/243.jpg)
![Фото.](/news/15.01.2020/244.jpg)
Як подяку добрим молодцям видавали солодку випічку, цукерки, фрукти та трохи грошей.
![Фото.](/news/15.01.2020/231.jpg)
![Фото.](/news/15.01.2020/234.jpg)
![Фото.](/news/15.01.2020/233.jpg)
![Фото.](/news/15.01.2020/235.jpg)
![Фото.](/news/15.01.2020/237.jpg)
![Фото.](/news/15.01.2020/240.jpg)
![Фото.](/news/15.01.2020/242.jpg)
![Фото.](/news/15.01.2020/245.jpg)