В період Новорічно-Різдвяних свят та зимових канікул 2019-2020 навчального року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшов День здоров`я. Згідно плану були проведені спортивні змагання серед працівників училища на базі центру військово-патріотичного виховання.
![Фото.](/news/13.01.2020/001.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/037.jpg)
Викладачі, майстри виробничого навчання та інші працівники взяли участь в шашкових і тенісних турнірах, змаганнях з дарцу, розбирання та збирання автоматичної зброї, стрільби із пневматичної гвинтівки, пістолета та автомата у лазерному тиру.
![Фото.](/news/13.01.2020/002.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/003.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/004.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/005.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/006.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/007.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/008.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/009.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/010.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/011.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/012.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/013.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/014.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/015.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/016.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/017.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/018.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/019.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/020.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/021.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/022.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/023.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/024.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/025.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/026.jpg)
Учасники змагань довели, що піклуються не лише про високі професійні досягнення, а й прагнуть до самовдосконалення, є прихильниками корисного та здорового дозвілля у колі однодумців і колег.
![Фото.](/news/13.01.2020/027.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/028.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/029.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/030.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/031.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/032.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/033.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/034.jpg)
Переможці та учасники заходу отримали призи і подарунки від батьківського комітету училища. Ось так у піднесеному настрої колектив нашого навчального закладу закінчив зимові канікули і готовий розпочати новий навчальний семестр.
![Фото.](/news/13.01.2020/035.jpg)
![Фото.](/news/13.01.2020/036.jpg)