21 грудня 2019 року на базі ДПТНЗ “Роменське вище професійне училище” відбулося урочисте відкриття Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».
![Фото.](/news/21.12.2019/301.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/300.jpg)
Захід відвідали заступник голови Сумської обласної ради Т.Головко, директор НМЦ ПТО в Сумській області Н.Самойленко та заступник директора В.Скиба, голова Роменської районної державної адміністрації В.Білоха, мер міста Ромни С.Салатун, начальник міського відділу освітиІ.Івницька, директор міського центру зайнятості населення А.Клименко, директори професійних (професійно-технічних) навчальних закладів Сумщини, керівники підприємств-соціальних партнерів Роменського ВПУ.
![Фото.](/news/21.12.2019/302.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/303.jpg)
З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Сумської ОДА Т.Головко та директор училища П.Помаран.
![Фото.](/news/21.12.2019/304.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/312.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/313.jpg)
Гості навчального закладу ознайомилися з матеріальною базою новоствореного центру. Зокрема вони відвідали кабінет професійно-теоретичної підготовки з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», майстерню технічного обслуговування колісних транспортних засобів, навчальну дільницю НПЦ з монтажу та балансування колісних дисків. Учні та майстри продемонстрували майстер-клас з професії, навички роботи з інструментами та обладнанням навчально-практичного центру.
![Фото.](/news/21.12.2019/305.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/306.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/307.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/315.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/309.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/310.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/316.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/308.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/311.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/314.jpg)
Після майстер-класу учасники заходу відвідали оновлений гуртожиток Роменського ВПУ і високо оцінили комфорт проживання учнів, затишок кімнат та побутових приміщень.
![Фото.](/news/21.12.2019/317.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/318.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/319.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/320.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/321.jpg)
Підводячи підсумки заходу з відкриття НПЦ, учасники були одностайні щодо необхідності створення центрів з підготовки робітничих кадрів, їх ролі і значення для навчання молоді з використанням сучасних технологій та обладнання.
![Фото.](/news/21.12.2019/322.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/323.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/324.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/325.jpg)
![Фото.](/news/21.12.2019/326.jpg)