Святково прикрашений хол гуртожитку Роменського ВПУ вражає своєю неповторною чарівною красою, теплим затишком та сповіщає про початок Новорічно-Різдвяних свят. Саме в цей час трапляються казкові дива, здійснюються всі найзаповітніші мрії та настає новий етап в житті кожної людини.
![Фото.](/news/28.12.2019/200.jpg)
![Фото.](/news/28.12.2019/201.jpg)
Тож, мешканці гуртожитку не стали чекати початку офіційного Нового року, а вже почали святкувати, влаштувавши новорічний бал-маскарад.
Юнаки та дівчата поринули в святкове дійство і проведи цікаві конкурси та розважальні ігри, співали веселих пісень та вітали один одного з прийдешніми святами. А завершилося свято запальною дискотекою.
![Фото.](/news/28.12.2019/203.jpg)
![Фото.](/news/28.12.2019/206.jpg)
![Фото.](/news/28.12.2019/202.jpg)
![Фото.](/news/28.12.2019/204.jpg)
![Фото.](/news/28.12.2019/205.jpg)
Мешканці гуртожитку Роменського ВПУ бажають усім у Новому 2020 році удачі, здоров`я, радості й добробуту. Нехай здійснюються всі бажання та мрії!
![Фото.](/news/28.12.2019/207.jpg)