На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 28.11.2019 № 764-ОД «Про організацію проведення тренінгів профорієнтаційного спрямування» практичним психологом ДПТНЗ «Роменське ВПУ» розроблено та проведено тренінгові заняття з учнями 9 класу Роменської ЗОШ №6 на тему «У світі робітничих професій» та годину спілкування з учнями 8 класу «Формула професійного вибору». Ці заходи проведені з метою надати інформацію учням про сучасний ринок праці розширити їх уявлення про світ професій, обговорити проблеми вибору професії, формувати загальну готовність учнів до професійного самовизначення.
![Фото.](/news/13.12.2019/001.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/002.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/004.jpg)
Під час знайомства з робітничими професіями учні виконували інтерактивну вправу мозковий штурм «Праця – це...», працювали у групах над описом «День із життя» людини певної професії, розробляли формулу успішного вибору професії «Хочу, можу треба», аналізували ситуацію професійного вибору під час гри «Бінго».
![Фото.](/news/13.12.2019/003.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/005.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/012.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/006.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/007.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/008.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/009.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/010.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/011.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/013.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/014.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/015.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/016.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/017.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/018.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/019.jpg)
![Фото.](/news/13.12.2019/020.jpg)
Учні визнали, що вибір майбутньої професії - завдання складне, але його можна виконати успішно за умови правильної оцінки інформації, підтримки з боку вчителів та близьких людей, активної життєвої позиції у відстоюванні власного вибору професійного майбутнього.