Учнівська молодь м. Ромни бере активну участь у Спартакіаді серед закладів освіти І-ІІ рівня акредитації. 27 листопада 2019 року на базі Роменського вищого професійного училища відбулися змагання з волейболу серед юнаків.
Наш навчальний заклад представляли юні спортсмени Даценко Дмитро, Дзюба Роман, Тетерюк Максим (група АСЕ-2), Федько Іван (група БС-2), Пугач Олександр (група АСЕ-4), Опалько Марко, Горбань Михайло, Ткаченко Антон (група МС-1), Пасішніченко Юрій ( група КК-3). За результатами ігор команда Роменського ВПУ посіла ІІІ місце.
Вітаємо наших волейболістів з призовим результатом та бажаємо нових спортивних досягнень.
![Фото.](/news/27.11.2019/001.jpg)
![Фото.](/news/27.11.2019/002.jpg)
![Фото.](/news/27.11.2019/003.jpg)
![Фото.](/news/27.11.2019/004.jpg)
![Фото.](/news/27.11.2019/005.jpg)