Шостий рік поспіль 21 листопада, у день початку Євромайдану, українці відзначають День Гідності та Свободи, вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні, героїзм і непереможність українського народу.
З нагоди відзначення Революції Гідності 2013 року під гаслом «Вільні творити майбутнє» у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшли виховні години у навчальних групах, інформаційні заходи та екскурсії до музею бойової слави. Викладачі та учні училища взяли участь у мітингу біля Меморіального знаку Героям-борцям за незалежність країни, вшанували громадянський і бойовий подвиг сучасних захисників, які зі зброєю в руках боронять кордони, демократичні цінності та європейський вибір нашого народу.
![Фото.](/news/22.11.2019/001.jpg)
![Фото.](/news/22.11.2019/002.jpg)
![Фото.](/news/22.11.2019/003.jpg)
![Фото.](/news/22.11.2019/004.jpg)
![Фото.](/news/22.11.2019/005.jpg)
![Фото.](/news/22.11.2019/006.jpg)
![Фото.](/news/22.11.2019/007.jpg)