19 листопада 2019 року на базі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» відбулися зональні змагання з настільного тенісу серед юнаків. Наш навчальний заклад представляли учні Олійник Рафаїл (група АСЕ-1), Сліпченко Альберт (група АСЕ-2) та Ткаченко Антон (група МС-1). П`ять команд-учасниць з різних професійних (професійно-технічних) навчальних закладів Сумщини боролися за вихід до фіналу.
Наші хлопці демонстрували неймовірну жагу до перемоги, витримку та бойовий дух у непростому протистоянні з суперниками. Юні тенісисти здобули безцінний ігровий досвід і готові впевнено вдосконалювати ключові навички для подальших перемог. Нехай справдяться їх сподівання, а ми завжди підтримуватимемо наших спортсменів.
![Фото.](/news/19.11.2019/001.jpg)
![Фото.](/news/19.11.2019/002.jpg)
![Фото.](/news/19.11.2019/003.jpg)