Триває обласна спартакіаді, в рамках якої проходять змагання серед молоді з різних видів спорту.
5 листопада 2019 року на базі ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ» відбулися зональні змагання з настільного тенісу серед дівчат. Наш навчальний заклад представляли учениці Яценко Яна (група К-2), Лебедюк Юлія (група МШП-2) та Полуян Вікторія (група КК-3). Серед команд-учасниць наші дівчата були найкращими і в підсумку посіли І місце.
Наступний крок – участь у фінальному тенісному турнірі на першість області, який за тиждень розпочнеться в м. Суми. Нехай успіх не залишає наших спортсменок на заключному етапі змагань!
![Фото](/news/05.11.2019/001.jpg)
![Фото](/news/05.11.2019/002.jpg)
![Фото](/news/05.11.2019/003.jpg)