Триває І етап Всеукраїнської предметної олімпіади із загальноосвітніх предметів. 24 жовтня 2019 року знавці фізики з числа учнів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» взяли участь в інтелектуальному змаганні з предмета. Крім тестових завдань юним інтелектуалам випала нагода потренуватися у розв’язуванні непростих задач та головоломок.
Бажаємо високих навчальних досягнень усім, хто очікує результатів олімпіади, і нехай переможе найкращий.
![Фото](/news/27.10.2019/001.jpg)
![Фото](/news/27.10.2019/002.jpg)