9-10 жовтня на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся семінар-практикум голів методичних комісій суспільно-гуманітарних і природничо-математичних дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області «Я працюю в кабінеті Нової української школи».
![Фото](/news/10.10.2019/001.jpg)
Учасників семінару вітали П.І. Помаран, директор Роменського ВПУ, та Н.Ю. Самойленко, директор НМЦ ПТО у Сумській області.
![Фото](/news/10.10.2019/002.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/003.jpg)
На початку роботи семінару гості навчального закладу познайомилися під час проведення інтерактивної гри та заслухали виступ методиста НМЦ ПТО у Сумській області О.П. Смоленко «Про планування роботи секції голів методичних комісій загальноосвітньої підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2019/2020 н.р.».
![Фото](/news/10.10.2019/004.jpg)
Згідно програми першого дня семінару методист ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Т.І. Давиденко ознайомила учасників з інноваційними формами методичної роботи з педагогічними працівниками в контексті оновлення змісту освіти. Викладачі загальноосвітніх дисциплін та голови методичних комісій навчальних закладів області оглянули сучасне комплексно-методичне забезпечення навчальних кабінетів та відвідали презентації моделей віртуальних кабінетів загальноосвітньої підготовки закладів П(ПТ)О.
![Фото](/news/10.10.2019/005.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/006.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/007.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/008.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/009.jpg)
За ініціативи та підтримки О.П. Смоленко та В.С. Лабудько, методистів НМЦ ПТО у Сумській області, пройшов методичний квест «Від успішного викладача – до успішного учня».
![Фото](/news/10.10.2019/010.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/011.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/012.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/013.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/014.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/015.jpg)
Наступний день роботи семінару-практикуму розпочався з відкритого засідання методичної комісії гуманітарного циклу ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з теми «Використання системи MOODLE як засобу інтернет-управління і супроводу освітнього процесу». Викладачі української мови, історії України, англійської мови презентували інтернет-платформу MOODLE, структурні елементи якої успішно впроваджуються у навчальному процесі для організації самостійної роботи учнів, підготовки до проходження ЗНО та проведення поточного оцінювання з використанням онлайн-тестування.
![Фото](/news/10.10.2019/016.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/017.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/018.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/019.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/020.jpg)
![Фото](/news/10.10.2019/021.jpg)
Насамкінець учасники семінару обговорили форми організації якісної роботи методичних комісій закладів П(ПТ)О шляхом використання ІКТ (доповідач І.О. Смирнова).
![Фото](/news/10.10.2019/022.jpg)
У гостей та учасників семінару залишилися приємні враження від атмосфери нашого навчального, інформативності і високого рівня організації програмних заходів та продуктивної співпраці під час спільних засідань.