Із 13 по 16 травня 2019 року Центр військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ відвідали учні шкіл №1, №2, №5, №7, №10, №11 та с. Андріяшівка. На базі Центру випускники 11-х класів закладів середньої освіти міста й району провели триденні польові заняття із предмета «Захист Вітчизни».
Вони мали можливість оглянути нову навчальну зброю, а саме: макети автоматів, пневматичні гвинтівки, хлопці виконували неповне розбирання та складання автомата Калашникова, ознайомилися з роботою стрілецького та лазерного тирів, змагалися у вправності стрільби по рухомих та нерухомих мішенях. Побували на смузі перешкод, де учні здобувають знання і навики прийомів та способів ведення вогню зі стрілецької зброї та відпрацьовують фізичні вправи. Були проведені заняття із медико-санітарної підготовки.
![фото](/news/19.05.2019/001.jpg)
![фото](/news/19.05.2019/002.jpg)
![фото](/news/19.05.2019/003.jpg)
![фото](/news/19.05.2019/004.jpg)
![фото](/news/19.05.2019/005.jpg)
![фото](/news/19.05.2019/006.jpg)
![фото](/news/19.05.2019/007.jpg)
16.05.2019 року в рамках співпраці між Виконавчим комітетом Роменської міської ради та навчальним закладом Центр відвідали представники фінансового управління на чолі з Хороньком С. В.
![фото](/news/19.05.2019/008.jpg)
![фото](/news/19.05.2019/009.jpg)
![фото](/news/19.05.2019/010.jpg)
![фото](/news/19.05.2019/011.jpg)